دسته بندی


صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری شصت و هفتمین نشست کمیته عالی تحقیقات

شصت و هفتمین نشست کمیته عالی تحقیقات با دستور جلسه و بررسی طرح پایش روشنایی معابر با استفاده از کوادکوپتر و حمایت از 3 جلد کتاب تالیف شده از سوی همکاران شرکت برگزار شد.
در این نشست که با حضور مدیرعامل و اعضای کمیته عالی تحقیقات برگزار شد در خصوص پروژه پایش روشنایی معابر توسط کوادکوپتر بر اهمیت و گستردگی شبکه روشنایی معابر تهران بزرگ و لزوم حرکت به سمت فناوری های نوین در پایش روشنایی تأکید شد.
همچنین در این جلسه با حمایت و چاپ کتاب های آشنایی با ساختار و تجهیزات شبکه های توزیع برق بهره برداری از شبکه های توزیع برق و «توسعه منابع انسانی» به تعداد 250 جلد موافقت شد.
در این نشست مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران نیز ضمن تاکید مجدد بر حرکت به سوی پژوهش های کاربردی،نوآوری های هدفمند و تولید علم در راستای رفع نیازهای صنعت برق زمینه اظهار داشت:در سال جاری باید راه کارهایی به منظور تداوم برقراری ارتباط دو سویه و اثربخش با نهادهای تحقیقاتی اتخاذشود و برای پاسخگویی به نیاز ها و کاستی های احتمالی بخش توزیع برق اولویت ها و نیازهای تحقیقاتی در قالب پروژه های تحقیقاتی هدفمند اجرایی شود.
در این نشست همچنین برارتقای انگیزه پرسنل شرکت به ارائه مقالات علمی و استفاده از پتانسیل های علمی همکاران،پیشرفت روز افزون شرکت تاکید شد.


١٨:٣٥ - سه شنبه ٤ تير ١٣٩٨    /    عدد : ٨٩٢    /    تعداد نمایش : ٣٠٢خروج
سال