دسته بندی


صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

ارائه مقالات همکاران شرکت در بیست و چهارمین کنفرانس بین المللی شبکه های توزیع برق

دربیست و چهارمین کنفرانس بین المللی شبکه های توزیع نیروی برق کشور که با مشارکت دانشگاه لرستان برگزار شد تعداد 15 مقاله از همکاران شرکت ارائه شد.
در این کنفرانس که صبح روز چهارشنبه، 29 خردادماه و در محل سالن اجتماعات شهید محمدرضا دانیالی دانشگاه لرستان و با حضور مدیران شرکتهای توزیع نیروی برق کشور، استاندار و رئیس دانشگاه لرستان افتتاح شد، ارائه مقالات برگزیده محققان شرکت های توزیع ، برگزاری نشست های مختلف تخصصی در حوزه برق و همچنین، برپایی نمایشگاه دستاوردهای صنعت برق کشور در محل دانشکده علوم پایه دانشگاه لرستان از جمله برنامه های این کنفرانس بود.
در این کنفرانس 2 کارگاه تخصصی، 9 عنوان مقاله چاپی، 2 پوستر و 4 سخنرانی از سوی شرکت توزیع برق تهران بزرگ ارایه شد. ضمناً مقاله «طراحی و ساخت فیلتر هارمونیک سوم از طریق راکتور زیگزاگ» ارائه شده توسط دکتر فرهاد یزدی و همچنین کارگاه «تفکر خلاق» ارائه شده از سوی دکتر امیر نویدی و دکتر علی میغی، به عنوان مقاله و کارگاه برگزیده در اختتامیه کنفرانس اعلام و مورد تقدیر قرار گرفت. سایر مقالات و کارگاه های ارائه شده در کنفرانس عبارتند از: مقاله «بررسی خوردگی مس توسط گاز سولفید هیدروژن متصاعد شده از فاضلاب شهری» توسط دکتر فرهاد یزدی، مقاله «بررسی علل بروز عیب در کابل های خودنگهدار فشار ضعیف و یراق آلات» از سوی مهندس رامین اعظمی، مقاله «هماهنگی حفاظتی تطبیقی در ریز شبکه ها در حالت عملکرد جزیره ای و متصل به شبکه» از سوی دکتر عبدالرضا قلی پور و کارگاه «مدیریت مصرف مبتنی بر اینترنت اشیاء» توسط دکتر میثم نثاری مقدم.
یادآور می شود در بیست و چهارمین کنفرانس بین المللی شبکه های توزیع نیروی برق کشور که با حضور فعال مدیران و کارشناسان شرکت همراه بود به محورهایی از جمله تلفات شبکه های توزیع، اتوماسیون شبکه های توزیع، انرژی های تجدیدپذیر و تولید پراکنده، برنامه ریزی، طراحی و نظارت شبکه های توزیع، بهره برداری و حفاظت شبکه¬های توزیع، فناوری اطلاعات و سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS )و همچنین توانمند سازی نیروی انسانی پرداخته شد.


١٤:٥٢ - دوشنبه ٣ تير ١٣٩٨    /    عدد : ٨٨٨    /    تعداد نمایش : ٣٣١خروج
سال