صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

حضور توزیع برق تهران بزرگ در جشنواره مجازی پژوهش و فناوری وزارت نیرو

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ باحضور در نخستین نمایشگاه جانبی جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو و همچنین برگزاری یک کارگاه آموزشی،جدیدترین دستاوردهای علمی خود به معرض نمایش گذاشت.
نخستین جشنواره مجازی پژوهش و فناوری وزارت نیرو روز سه شنبه شانزدهم دی ماه با حضور "رضا اردکانیان" وزیر نیرو و "محمدصالح اولیا" معاون تحقیقات و منابع انسانی این وزارت خانه و همچنین مشارکت مدیر دفتر تحقیقات و "معاون برنامه ریزی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ و جمعی از مدیران صنعت آب و برق در محل سالن همایش های خلیج فارس واقع در پژوهشگاه نیرو برگزار شد.در این جشنواره، 140 غرفه مجازی از شرکت‌های مادرتخصصی صنعت آب و برق و شرکت‌های تابعه و همچنین موسسات دانش‌بنیان با هدف ترویج فرهنگ پژوهش و توسعه فناوری، شناسایی و عرضه عملکردهای پژوهشی و فناوری در حوزه‌های آب و برق فعالیت داشتند.
شرکت کنندگان در این جشنواره شاهد رویدادهایی همچون برگزاری نشست‌ها و کارگاه‌های تخصصی برخط و ارائه آخرین دستاوردهای علمی در غرفه‌های مجازی شرکت های مرتبط با صنعت آب و برق با رویکرد انتقال تجربیات عملیاتی در به‌کار گیری دستاوردهای پژوهشی بودند. در همین زمینه کارگاه "تدوین نقشه راه کاربردی برای بهبود کیفیت توان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ بر اساس اندازه گیری و برآوردشاخص های کیفیت توان"توسط دکتر معلم به صورت مجازی برگزار شد.


١٣:٤٥ - يکشنبه ٢١ دی ١٣٩٩    /    عدد : ١٢٢٤    /    تعداد نمایش : ٥٨خروج
سال