صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

هفتمین شماره فصل نامه پژوهشی شرکت توزیع برق تهران بزرگ منتشر شد

این فصل نامه که با هدف دانش افزایی وارتقای فرهنگ تحقیق و پژوهش به صورت الکترونیکی منتشر شده است در برگیرنده اهم اخبار مربوط به دفتر تحقیقات، مقالات ارایه شده از سوی همکارن در کنفرانس های معتبر علمی و فناوری های بومی مربوط به شرکت توزیع برق تهران بزرگ است.
بر اساس این گزار ش پویش بزرگ الف -ب - ایران و درک ارزش آفرینی طرح های کلیدی صنعت برق ، برگزاری نخستین نشست هم اندیشی راهبران پژوهشی و اولین دفاعیه سرباز نخبه معرفی شده به دفتر تحقیقات و کسب رتبه دستگاه برگزیده در گروه زیربنایی و توسعه زیرساخت از سوی شرکت توزیع برق تهران اهم عناوین اختصاص یافته به فصل نامه پژوهشی شماره هفتم می باشد.
در این شماره از فصل نامه به مقالاتی چون پیش بینی الگوی مصرف انرژی الکتریکی تعرفه های مختلف مشترکین برق با استفاده از تکنیک داده کاوی، راهکارهای ا فزایش تا ب آوری صنعت برق از منظر پدافند غیرعامل، تعیین استراتژی قیمت دهی بهینه ی نیروگاه ها در بازار انحصار چندجانبه در حضور نایقینی و همچنین شناسایی خطرات قوس های الکتریکی و راهکارهای پیشگیری ازحوادث ناشی از آن پرداخته شده است.
گفتنی ست با توجه به بهره برداری رسمی از طرح "هما" هوشمندسازی مراکز اتفاقات (پیاده سازی طرح اکیپ های جامع بهره برداری) با حضور وزیر نیرو در بخش فناوری های بومی به طور اختصاصی جزئیات این سامانه معرفی شده است. شایان ذکر است نسخه الکترونیکی فصل نامه ازطریق درگاه اینترنتی دفترتحقیقات به آدرس research.tbtb.ir ووب سایت شرکت توزیع برق تهران بزرگ به آدرسwww.tbtb.ir جهت مطالعه همکاران قابل دانلود می باشد.


١٣:٤٤ - شنبه ١٣ دی ١٣٩٩    /    عدد : ١٢١٨    /    تعداد نمایش : ٣٣خروج
سال